Co znaczy niezależność, czym jest, jak ją rozumieć? | Kobieta sukcesu

Co znaczy niezależność, czym jest, jak ją rozumieć?

polecamy stronę www.partnerstwo.informativo.plWitaj

Jakieś dwa tygodnie temu spotkałam się ze swoją koleżanką,której nie widziałam kilka miesięcy. Siedziałyśmy sobie w kawiarni pijąc kawę i rozmawiałyśmy o planach na przyszłość. W pewnym momencie moja koleżanka mówi tak:

prawdziwa wolność

Ko: Bo wiesz, chcę być wreszcie niezależna.
Ja: O, to fajnie.
Ko: No i dlatego chce mieć etat...

W pierwszej chwili absolutnie nie wiedziałam co powiedzieć. Zupełnie mnie zamurowało. Przecież praca na etacie już z definicji zakłada UZALEŻNIENIE swojego czasu do wymagań pracodawcy. Czyli w najpopularniejszym modelu jest to praca od 9:00 do 17:00. I dopiero po tym okresie, o ile nie ma dodatkowych nadgodzin, pracownik etatowy zaczyna dysponować swoim czasem w sposób w miarę dowolny.

I nie ma w tym oczywiście nic złego, bo każdy ma prawo tak sobie gospodarować w życiu, jak mu najlepiej pasuje. Ale zadziwiające jest mylenie wolności z jej pozbawieniem

Zadziwiające jest, jak wielu ludzi uważa za bezpieczne "wolne" życie, to polegające na pracy CODZIENNIE PO 8 GODZIN. Niezależnie od tego czy ją się lubi czy nie. I to się ma nazywać niezależnością? - absolutnie się nie zgadzam. I Ty, również się na to nie zgadzaj!
To jest możliwe.
Tylko trzeba mądrze podejść do ustalenia co jest Twoim faktycznym celem, czego oczekujesz od życia, i oczywiście od siebie.

Jeśli chcesz czuć się niezależnie, to Twoja praca nie może Cię ograniczać. To Ty masz decydować CO i KIEDY robisz, a nie osoby trzecie.

I właśnie to oferują Ci programy partnerskie - możliwość stworzenia SYSTEMU do generowania dochodów.

Zrozumienie istoty PP jest tak samo proste, co wyuczenie się tabliczki mnożenia w szkole. Metodą prób i błędów w końcu udało Ci się ją zapamiętać, by potem bezwiednie stosować tę wiedzę w życiu. Każda czynność jest wyuczalna.

Dlatego każdy Partner, który zrozumie i wykorzysta w praktyce idee PP, będzie zarabiać. A jeśli do tego w pełni zaangażuje się w ten rodzaj współpracy, to będzie DOBRZE zarabiać.

Aneta Styńska jest Menedżerem Programu Partnerskiego - ZM

Dowiedz się więcej, kliknij tutaj

Ucz niezależności swoje dzieci

autorem artykułu jest Aneta Styńska

Related Posts with Thumbnails


About kobieta-sukcesu

Kobieta sukcesu to strona dla osób przedsiębiorczych, chcących rozwijać się i osiągać sukcesy. Bądź na bieżąco - miej dostęp do informacji - wpisz się do Newslettera.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.