Jak osiągnąć sukces? | Kobieta sukcesu

Jak osiągnąć sukces?

polecamy stronę www.partnerstwo.informativo.plCzy istnieje strategia pomagająca szybko osiągnąć sukces?

Na to pytanie zdaje się odpowiadać Krzysztof Łasica w swoim poradniku "Pociąg do sukcesu". Zobaczmy jak wygląda proponowana przez niego strategia:

Początek bierze się od umiejętności podejmowania decyzji. To podejmowane przez Ciebie decyzje mają istotny wpływ na Twój los.

Twój los kształtuje się w momentach podejmowania decyzji.
Anthony Robbins

Podjęcie decyzji to nie powiedzenie chciałabym, ale Twoje wewnętrzne i mocne nastawienie. Kamieniem milowym na drodze do sukcesu jest nauczenie się podejmowania decyzji. Jeśli do tej pory tego nie robiłaś zbyt często zacznij od małego kroku. Podejmij decyzje w mniej ważnej dla Ciebie sprawie, a potem decyduj jak najczęściej.

Zastanów się co chcesz osiągnąć, na czym Ci najbardziej zależy, a potem trzymaj się tego. Skoncentruj się na celu. Im będziesz częściej myśleć o tym, co chcesz osiągnąć tym do Twojej głowy będzie napływać więcej pomysłów podpowiadających Ci jak to osiągnąć.

Co jakiś czas sprawdzaj słuszność podjętych decyzji. Jeśli coś wyszło nie tak wyciągnij wnioski i skoryguj decyzje.

Koncentruj się na realizacji celów. Sposób ich osiągnięcia możesz zmienić w zależności od sytuacji.

Uczucia. Uczucia nawet te negatywne mogą stać się bodźcem do sukcesu. Tak jak w "Est" podobnie Krzysztof pisze o uczuciach, jako o wyniku Twojej interpretacji wydarzeń. Wyobraź sobie dwie osoby jedną nastawioną do świata pozytywnie, a drugą nastawioną do świata negatywnie. Obydwie postanowiły rano, że przejadą się autobusem - do miejsca oddalonego o jakieś pół godziny piechotą. Gdy były tuż przed przystankiem zobaczyły odjeżdżający autobus. Pierwsza osoba pomyślała sobie, że skorzysta z okazji i zrobi sobie spacer, co wpłynie pozytywnie na jej zdrowie. Druga wyciągnęła telefon i zadzwoniła do chłopaka, by poinformować go jakie nieszczęście ją spotkało. Każdy człowiek inaczej reaguje. A sukcesu są bliższe te osoby, które są w stanie zapanować nad swoimi uczuciami.

Kiedy dopadło Cię kiepskie uczucie obserwuj je. Zastanów się, co je wywołało. Aby poczuć się lepiej ogranicz używanie mocnych słów o negatywnym zabarwieniu, takich jak: "dłużej tego nie wytrzymam, "żołądek podchodzi mi do gardła". One tylko Cię dołują.

Pooglądaj coś wesołego, zobacz komedię, albo zabawne filmiki w internecie, pośmiej się na zdrowie i poczuj się lepiej.

Dalsze informacje na temat przekonań, wyznaczania celów, ustalania priorytetów i wizualizacji oraz o tym jak być szczęśliwym przeczytasz w darmowym opracowaniu - "Pociąg do sukcesu".

Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy.
Honoriusz Balzac

----
Pociąg do sukcesu

Co zrobić, aby dołączyć do ludzi, którzy świadomie jadą w kierunku sukcesu? Proste i sprawdzone wskazówki.

Sprawdź

Related Posts with Thumbnails


About kobieta-sukcesu

Kobieta sukcesu to strona dla osób przedsiębiorczych, chcących rozwijać się i osiągać sukcesy. Bądź na bieżąco - miej dostęp do informacji - wpisz się do Newslettera.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.