Jak sfinansować zakup pojazdu firmowego? | Kobieta sukcesu

Jak sfinansować zakup pojazdu firmowego?

polecamy stronę www.partnerstwo.informativo.pl

Potrfel, pieniądzeWraz z wiosną osoby firmy, podobnie jak osoby prywatne ożywiają znacząco rynek motoryzacyjny. Jak zawsze pojawia się pytanie skąd wziąć środki na zakup pojazdu, jeśli nie można wyłożyć własnych pieniędzy?

Banki w odpowiedzi na potencjalne potrzeby dofinansowania zakupu uatrakcyjniają swoje oferty kredytowe i leasingowe.

Kredyt samochodowy może wynosić nawet 90 % ceny pojazdu. Oprocentowanie oferowane jest na poziomie 5,49 - 7,73 %. Maksymalnie ułatwione zostało składanie zapytania w formie elektronicznej oraz uproszczono procedurę rozpatrywania wniosków. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, klient otrzymuje decyzję wstępną w ciągu 2 godzin.

Taki tryb przyjęły już Bank BPH i GETIN Bank

Leasing samochodowy posiada wciąż wielu zwolenników, jako korzystniejsza forma finansowania zakupu pojazdu.
Wymaga zazwyczaj wniesienia ok.0- 10 % wpłaty początkowej przez leasingobiorcę, ale nabywanie pojazdów używanych bądź specjalistycznych może być droższe.
Ocena ofert leasingowych wymaga porównania wysokości rat oraz zwrócenia uwagi na takie kwestie jak:
• realną wartość stóp procentowych zastosowanych w ofertach
• wysokość łączna opłat leasingowych, w tym wartość wykupu
• sposobu naliczania przez leasingodawcę ubezpieczenia oraz możliwości wyboru przez leasingobiorcę ubezpieczyciela, ze względu na wysokość składki ubezpieczeniowej

Od niedawna wszyscy zainteresowani leasingiem mogą korzystać z internetowej platformy Weź leasing, która znacznie skraca czas uzyskania informacji o warunkach i skalkulowaniu rat leasingowych odpowiednio do potrzeb i oczekiwań wynikających z preferencji leasingobiorcy.

Niezależnie warto również sprawdzić, co oferuje GETIN Leasing, który wyrasta na ważnego gracza tego segmentu usług finansowych

Related Posts with Thumbnails


Leave a comment

You must be logged in to post a comment.