Kobieta-sukcesu wspiera fundację Urszuli Jaworskiej | Kobieta sukcesu

Kobieta-sukcesu wspiera fundację Urszuli Jaworskiej

polecamy stronę www.partnerstwo.informativo.plNa stronie www.kobieta-sukcesu.informativo.pl po prawej stronie zobaczysz okienko z napisem "Sponsorzy". Są to reklamy, które można nabyć za pomocą platformy adtaily.pl.
Od dzisiaj jesli płatnych reklam bedzie mniej niż 4 pokazywać bedzie się kwadracik z Fundacją Urszuli Jaworskiej. Podobnie jest na innych powiązanych stronach. W zależności od strony będzie się różnić liczba płatnych reklam.

Umieszczenie linka do Fundacji jest pomocnym gestem w stronę cierpiących osób.
Pani Urszula Jaworska jest pierwszym polskim pacjentem, u którego z sukcesem wszczepiono szpik od dawcy niespokrewnionego.
Fundacja wspiera osoby chore na białaczkę. Chorobę, która jest wykrywana u pacjentów w każdym wieku. Również u małych dzieci.

Na czym polega działanie Fundacji?:

Leczenie białaczki polega na chemioterapii, podawaniu leków niszczących komórki nowotworowe.
undacja Urszuli Jaworskiej jest największym-pod względem liczby zarejestrowanych osób - Bankiem Dawców Szpiku Kostnego w Polsce. Obecnie zrzesza on ponad 11 200 dawców.
Jest także jedynym rejestrem w kraju, który na swym koncie ma już kilka udanych przeszczepów szpiku kostnego pochodzącego od dawców zarejestrowanych w Fundacji a wciąż dobierani są kolejni zgodni genetycznie polscy dawcy dla chorych na całym świecie.
Głównym celem działalności Fundacji Urszuli Jaworskiej jest szeroko pojęta pomoc dla ludzi chorych na białaczkę i inne nowotwory krwi, prowadzenie akcji edukacyjnych i informacyjnych w prasie, radio i telewizji na temat tworzenia Banków Dawców Szpiku oraz przeszczepów szpiku kostnego a przede wszystkim, pozyskiwanie potencjalnych dawców szpiku.*

Jolanta

*) informacje o Fundacji pochodza ze strony: www.fundacjauj.pl

 

 

Related Posts with Thumbnails


About kobieta-sukcesu

Kobieta sukcesu to strona dla osób przedsiębiorczych, chcących rozwijać się i osiągać sukcesy. Bądź na bieżąco - miej dostęp do informacji - wpisz się do Newslettera.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.