Lepszy Page Rank – Skuteczna optymalizacja | Kobieta sukcesu

Lepszy Page Rank – Skuteczna optymalizacja

polecamy stronę www.partnerstwo.informativo.plNie jestem specjalistą z zakresu SEO - Searching Engine Optimization, ale w czasie szukania porad dla kobieta-sukcesu.informativo.pl zebrałam w jednym miejscu przydatne informacje na ten temat.

Poniższe wskazówki pomogą Ci skutecznie wypozycjonować Twoją stronę:

 

1.       Używaj narzędzi do optymalizacji słów kluczowych. Jednym z najpopularniejszych tego typu narzędzi jest AdWords od Google. Dzięki porównaniu ilości zapytań wysłanych przez internautów do siły konkurencji łatwiej Ci będzie znaleźć swoją niszę.

2.       Dobrze jest jeśli słowa kluczpwe znajda się w adresie strony, w jej tytule i opisie.

3.       Im więcej ważnych słów kluczowych w pisanych przez Ciebei tekstach, tym lepsza optymalizacja. Przynajmniej 5% z tekstu powinno być przeznaczone na slowa kluczowe.  Pisząc teskty powinno się mieć na uwadze ich czytelników i starac się o ich jak największa jakość.

4.       Strona powinna zawierać ciekawą zawartość. Jak to osiągnąć?

a.       Pisz dłuższe artykuły, takie na przynajmniej 500 słów

b.      Zamieszczaj dłuższe posty na blogu, przynajmniej 300 słów

c.       Dodawaj e-booki

d.      Wzbogać stronę o animacje, kreskówki, komiksy

e.      Wstawiaj na stronę video

5.       Kiedy w tekście dodajesz słowa kluczowe wyróżnij je. Zrobisz to poprzez użycie odpowiedniego formatowania czcionki – pogrubienia, kursywy, podkreslenia. Oznaczaj wybrane słowa kolorem.

6.       Ważna dla strony jest unikatowa treść. Unikatowe powinny być nie tylko artykuły, ale i ich tytuły i słowa kluczowe. Stąd gdy dodajsze stronę do katalogu jestes proszony o podanie unikatowej treści.

7.       Niezwykle istotne dla optymalizacji strony pod wyszukiwarki jest regularne dodawanie nowych treści do strony. Najlepiej jesli ma to miejsce co tydzień.

8.       Kiedy zamieszczasz treści takie jak: zdjęcia, filmy dodwaj do nich opisy i tagi.

9.       Doceń znaczenie linków wewnętrznych. Kiedy piszesz artykuł wspomnij o innym rozszerzającym zagadnienie. Dzięki temu i robotom i czytelnikom łatwiej będzie poruszac się po stronie.

10.   Zalóż blog – świetnie się nadaje pod optymalizację.

11.   Dla wyszukiwarek znaczenie mają linki, które z zewnątrz prowadzą na Twoją stronę. Jak je zdobyć?:

a.       Buduj stronę z dorbą zawartością – zobacz punkt numer 4

b.      Komentuj na blogach innych osób. Dzięki czemu nawiążesz kontakty i inni chętniej będą podlinkowywac Twoja stronę.

c.       Jesli prowadzisz więcej stron lub blogów podlinkuj je ze sobą.

d.      Jesli masz konto na portalu społecznościowym dodaj do niego swoją stronę.

e.      Staraj się tam gdzie się tylko da dodawac atrybut „nofollow” do linków wychodzacych z Twojej strony.

f.        Bądź aktywny na forach internetowych – więcej na ten temat w punkcie 12.

g.       Publikuj artykuły w internecie – więcej w punkcie 13.

12.   Dołącz do forum o tematyce zbliżonej do twojej strony. Jeśli jest to dozwolone to dodaj link do swojej strony w podpisie. Link dodaj także w swoim profilu. Na forum dodaj wartościowe posty. Napisz ich od 1 do 10. Możesz również uruchomić swoje własne forum. W internecie znajdziesz zarówno darmowe programy to umożliwiające, jak i za darmo uwtorzysz forum na stronei z forami.

13.   Publikuj artykuły w sieci. Istnieje wiele stron oferujących możliwość dodania artykułu. Zamieśc w treści artykuł jeden, dwa linki do swojej strony. Wieksza ich ilość mija się z celem.

Jeśli chcesz osiągnąć swój cel i zdobyć lepszy Page Rank to dzialaj regularnie i bez przerwy. Jeśli chcesz w tym zakresie odnieść sukces zacznij od dwóch, trzech punktów z powyższej listy. Pomocne jest zastosowanie techniki małych kroków. Dzięki Kaizen Twoja motywacja będzie cały czas na wysokim poziomie, a optymalizowanie strony stanie się jeszcze łatwiejsze.

Umiejętność optymalizacji stron pod wyszukiwarki jest konieczna do osiągnięcia sukcesu w biznesie internetowym.

 

Powodzenia

 

Jolanta

Related Posts with Thumbnails


About kobieta-sukcesu

Kobieta sukcesu to strona dla osób przedsiębiorczych, chcących rozwijać się i osiągać sukcesy. Bądź na bieżąco - miej dostęp do informacji - wpisz się do Newslettera.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.