Manifest producenta pieniędzy - komentarz | Kobieta sukcesu

Manifest producenta pieniędzy – komentarz

polecamy stronę www.partnerstwo.informativo.pl


Pieniądze
Cenię sobie Pana Piotra Michalaka za jego pracę i wkład jaki wnosi w świat internetu.

Ostatnio opublikował "Manifest producenta pieniędzy". 19 stronicowy plik .pdf zaczyna się historią autora. Pan Michalak opisuje, jak doszło do założenia przez niego firmy i jak został przedsiębiorcą z prawdziwego zdarzenia.

Kiedy doszłam do strony 7 zobaczyłam nastepujące zdanie:

"Trudno zalożyć rodzinę pracujac na etacie. Zarobki sa niewielkie. Model szczęśliwej rodziny z kobietą, która nie musi się stresować i może spokojnie odchować dzieci jest trudny do zrealizowania."

Przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie, by taki model szczęśliwej rodziny nosil w swoim sercu każdy mężczyzna, a już na pewno nie każda kobieta. Zalożę się też, że większość czytelniczek tej strony chce w życiu osiągnąć sukces w pracy, bądź w swojej firmie i nie ograniczać się tylko i wylącznie do osoby "odchowującej" dzieci.

Spotkałam osoby, które pracują na etacie, mają bardzo wysokie dochody, dzieci i są kobietami. A na dodatek są szczęśliwe i ich małżeśntwa się bardzo dobrze mają. Znam też kobiety prowadzące swoje firmy i mające dzieci.

Niewatpliwym plusem tego opracowania jest wskazanie złego sposobu tworzenia biznesu w internecie. Pan Michalak śmiało opowiada o tym, co jest pracocholonne i malo zyskowne. I ma racje. Przedstawiona przez niego trduna droga własnie tak się kończy.

Opcja druga - Lejek sprzedaży - przynosząca zwielokrotnione zyski jest stosowana przez kilka osób w internecie. W przypadku tych kilku osób świetnie się sprawdza.

Więcej na temat działań Piotra Michalaka znajdziesz tutaj

Related Posts with Thumbnails


About kobieta-sukcesu

Kobieta sukcesu to strona dla osób przedsiębiorczych, chcących rozwijać się i osiągać sukcesy. Bądź na bieżąco - miej dostęp do informacji - wpisz się do Newslettera.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.