Nowoczesne kobiety używają tablety | Kobieta sukcesu

Nowoczesne kobiety używają tablety

polecamy stronę www.partnerstwo.informativo.plAtrakcyjne kształty i ogromne walory użytkowe. Tak tablet (co to jest tablet zobacz pod artykułem) widziany jest oczami płci pięknej. Kobiety też mogą być miłośniczkami gadżetów. Potrzebują tylko dobrego powodu. Okazuje się, że przesłanek jest wiele. Radzimy, dlaczego warto zaopatrzyć się w tabletowy przyrząd.

Senny poranek w łóżku pod kołderką, śniadanko i dopływ świeżych informacji na każdym temat, pracowity dzień składający się z bieganiny po mieście, relaksujące wieczory w wannie z lekturą ulubionej książki – to tylko kilka sytuacji, w których tablet staje się akcesorium must have!

 

Grupa analityczna Nielsen przeprowadziła ankietę wśród 12 tysięcy użytkowników tabletów, e-czytników i smartfonów na terenie Stanów Zjednoczonych, aby zbadać, gdzie i w jakich sytuacjach lubią korzystać ze swoich gadżetów. I tak: 3-4 proc. używa urządzeń mobilnych w łazience, 21 proc. użytkowników tabletu korzysta z niego w łóżku, 37 proc. badanych w łóżku czyta. Sprawdźmy, gdzie funkcjonują najlepiej z perspektywy kobiety.

 

W kuchni i w sypialni

Paniczne kartkowanie obtłuszczoną dłonią książki kucharskiej w poszukiwaniu odpowiedniego przepisu jest już przeszłością. Nie mamy czasu na takie ceregiele. Teraz ustawiamy sobie tablet i oglądamy jak Nigella przyrządza swoje specjały. Możemy też przeglądać tysiące przepisów online lub stworzyć swoją własną bibliotekę receptur.

 

Jako że kobiety starają się nadal być wszechstronne, należy rozpatrzyć przydatność gadżetów także w sypialni. Tablet w łóżku jest szybszy, poręczniejszy, działa sprawniej od notebooka. Możemy czytać książki, oglądać filmy, chatować z przyjaciółkami lub adoratorami.

 

- Niejednokrotnie mówi się, że tablet to gadżet częściej używany przez mężczyzn. Tymczasem okazuje się, iż świetnie odpowiada on na potrzeby kobiet, które ze swojej natury intensywniej korzystają z portali społecznościowych, rozmawiają ze znajomymi i robią przez internet zakupy. W dodatku chcą to robić w pełnym komforcie – ocenia Tomasz Szacoń, przedstawiciel marki tabletów Kiano.

 

W ruchu

Ogromną zaletą tabletu jest rozmiar i kształt – jest płaski i mieści się w większości torebek. Dlatego wszystkie czynności jakie wykonujemy z tabletem w łóżku możemy przenieść do tramwaju, centrum handlowego lub poczekalni u lekarza. Również tam działa relaksująca moc seriali online, ipli i ulubionego portalu z wiadomościami.

 

Oprócz codziennych sytuacji, tablety przydają się w podróży, a zwłaszcza na plaży. Nie musimy tachać ze sobą stosu czasopism i książek, ponieważ wszystko mieści się w jednym urządzeniu.

 

Oprócz funkcjonalności z przymrużeniem oka, czysto rozrywkowych, zastosowanie można znaleźć dla spraw zawodowych. Obecnie musimy być mobilne w każdej dziedzinie życia. Tablety sprawią, że możemy poczuć się pewniej w wielu sytuacjach np. gdy trzeba na szybko przygotować prezentację, raport w oparciu o najnowsze dane lub zademonstrować coś multimedialnie.

 

-Możliwości wykorzystania tabletu jest wiele. Instalując aplikacje na Androidzie możemy dopasować gadżet w całości do swoich potrzeb, bez względu na to czy mają męski czy kobiecy charakter – podsumowuje Tomasz Szacoń z Kiano.

 

Elektronika to wyjątek i większość pań bawiąc się jakimś gadżetem lubi mieć pewność co do jego funkcjonalności. W przypadku tabletów rachunek przydatności wychodzi na plus, zwłaszcza biorąc pod uwagę mały ciężar i ładny design.
Źródło: Kiano

 

-------------------

 

 

Tablt PC z klawiatura rotacyjną -zdjęcie: Janto Dreijer

Tablet PC – to przenośny komputer osobisty. Jest to urządzenie wzorowane na notebookach. Dodano do niego jednak cechę znaną z palmtopów - ekran dotykowy. Przekątne ekranów w tabletach są mniejsze niż w notebookach, np. 7 lub 14 cali, jednakże pozostałe ich parametry (częstotliwość taktowania, wielkość RAM) dorównują notebookom. Posiada on wiele ułatwień, np. funkcje rozpoznawania pisma odręcznego, klawiaturę ekranową. Najnowsze modele posiadają również wbudowane karty do bezprzewodowej łączności (Wi-Fi, GSM, 3G, LTE). (Źródło: Wikipedia)

Related Posts with Thumbnails


About kobieta-sukcesu

Kobieta sukcesu to strona dla osób przedsiębiorczych, chcących rozwijać się i osiągać sukcesy. Bądź na bieżąco - miej dostęp do informacji - wpisz się do Newslettera.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.