Polityka prywatności | Kobieta sukcesu

Polityka prywatności

Zasady polityki prywatności strony kobieta sukcesu:

Wpisując się na listę subskrybentów newslettera strony kobieta sukcesu zgadzasz się na poniższą politykę prywatności:

Jeżeli nie zgadzasz się z polityką prywatności strony kobieta sukcesu nie wpisuj się do listy subskrybentów newslettera.

Dane subskrybentów:

1. Przy wpisie jesteś proszona o podanie imienia (nicku) i adresu e-mail. Są to dane konieczne do prawidłowego funkcjonowania newslettera. Dzięki e-mailowi będziesz otrzymywać newsletter na swoją skrzynkę pocztową. Imię umożliwia spersonalizowane zwracanie się do prenumeratorów.

2. Podane dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu działania newslettera strony kobieta sukcesu

3. Dane nie są odsprzedawane, ani przekazywane innym instytucjom.

4. W każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej strony kobieta sukcesu stosując się do instrukcji zawartej na końcu każdej wiadomości email.

Treść wiadomości:

1. Prenumerując newsletter będziesz otrzymywać e-maile zawierające informacje o nowościach na stronie kobieta sukcesu oraz informacje na tematy związane z tematyką serwisu.

2. E-maile wysyłane do prenumeratorów mogą zawierać treści komercyjne.

Wyłączenie odpowiedzialności:

1. Administrator listy nie ponosi odpowiedzialności za treści opisywanych publikacji elektronicznych, drukowanych, jak również za ewentualne szkody powstałe w wyniku zastosowania się do porad w nich zawartych.

2. Na stronie mogą znajdować się linki do produktów firm/osób innych niż strona kobieta sukcesu, za których sprzedaż i obsługę klientów odpowiadają sprzedający a nie strona kobieta sukcesu

3. Kupując użytkownik powinien być ostrożny korzystając z porad zawartych w elektronicznych publikacjach, odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze.

Postanowienia końcowe:

1. Administrator strony kobieta sukcesu zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w polityce prywatności.

2. Administrator zobowiązuje się do informowania subskrybentów o zaistniałych zmianach.